WK Vilnius 2011
Zaterdag 3 december 2011 heeft Double V een zevende plaats bereikt tijdens de IDSF WK Latin Formation in Vilnius, de hoofdstad van Litouwen. Een prestatie van formaat als we kijken naar het zeer sterke internationale veld. Na maandenlange en intensieve voorbereiding richtte het A-team van de Nederlands kampioen zich op een finaleplaats; deze werd echter op een haar na gemist: de nummer zes in de finale, Oostenrijk 1, kreeg 3 finale-crossen, terwijl Double V het met 2 crossen moest doen, evenals Oostenrijk 2. De niveaus van beide rondes, met name dat van de halve finale was echter momenteel het maximaal haalbare. Met teamnummer 13, een 13e startplek in de voorronde en vervolgens een haperende muziekinstallatie bij de start van de halve finale, leek het lot Double V niet gunstig gezind. De dansers lieten zich echter totaal niet uit het veld slaan, ook hier waren ze op voorbereid. De halve finale werd een van de beste rondes sinds jaren. We werden gefeliciteerd en gecomplimenteerd uit alle hoeken, met name de complimenten van de trainer van Vera (Rusland) deden ons veel goed.
In de finale won het thuisland met overmacht. Litouwen 1 danste met "Wind of change" een overweldigende show waarna de ruim 5.000 toeschouwers een minutenlange staande ovatie gaven. De kampioen van vorig jaar, Vera uit Rusland, werd tweede. Fantastische dansers, maar met een nog wat rommelige choreografie. Aachen-Dusseldorf zorgde voor een grote verrassing door de kersverse Duitse kampioen uit Bremen met 1 puntje verschil te verslaan en het brons te veroveren. De negen eerste plaatsen op de Duitse Kampioenschappen bleken zoals menigeen toen al aangaf, geflatteerd. Het zeer teleurgestelde team uit Bremen moest genoegen nemen met een 4e plaats net voor Litouwen 2 dat vijfde werd, en eigenlijk pas in de finale echt overtuigde. Toch wel een vreemde eend in de bijt was Oostenrijk 1 dat met een rommelige ronde niet echt indruk maakte en duidelijk zesde werd.
Al met al een geweldig weekend waar Double V wederom heeft aangetoond bij de top van de wereld te horen ondanks de vele wijzigingen in het team sinds vorig jaar. Begeleiding, supporters, trainers en vooral de dansers, bedankt voor een onvergetelijke WK! Op naar de EK in Wenen in mei 2012 en de WK in Bremen eind volgend jaar.
| Finale | A-B-C-D-E-F-G | ||
| 1. | Klaipėda University Žuvėdra A | Litouwen | 1-1-1-2-1-2-2 |
| 2. | Vera Tyumen | Rusland | 3-2-3-3-2-1-1 |
| 3. | FG TSZ Aachen | Duitsland | 4-3-2-4-3-4-3 |
| 4. | Grün-Gold-Club Bremen A Team | Duitsland | 2-4-4-1-4-3-4 |
| 5. | Klaipėda University Zuvėdra B | Litouwen | 6-6-5-5-5-5-5 |
| 6. | HSV Zwölfaxing Sektion Tanzsport | Oostenrijk | 5-5-6-6-6-6-6 |
| Halve finale | |||
| 7/8. | Double V A-team | Nederland | |
| 7/8. | TSC Schwarz Gold Wien | Oostenrijk | |
| 9/10. | Takt Latin Team | Polen | |
| 9/10. | Duet Latin Team | Rusland | |
| 11/12. | Botafogo Dance Ensemble | Hongarije | |
| 11/12. | Star Latin Team | Mongolië | |
| Voorronde | |||
| 13. | A-Z Latin Team | Polen | |
| 14/15. | DSV Dance East Latin | Nederland | |
| 14/15. | XS Latin Cambridge | Engeland | |
| 16/17. | TKG Hlinsko | Tsjechië | |
| 16/17. | Gala TE | Hongarije | |
| Adjudicators | |||
| A | Wilfried Schebesta | Oostenrijk | |
| B | Irina Parakhnevitch | Wit-Rusland | |
| C | Igor Henzély | Tsjechië | |
| D | Werner Weigold | Duitsland | |
| E | Dr. Jurate Norvaisha | Litouwen | |
| F | Ron Hoorn | Nederland | |
| G | Arkadiusz Pavlovic | Polen |
Semi-final







